(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Na zadnji dan pouka pred prvomajskimi počitnicami smo tudi na podružnici Zibika pripravili proslavo, na kateri smo se spomnili dveh praznikov, pomembnih za nas Slovence – dan upora proti okupatorju ter praznik dela. Slovesnost proslave smo pričeli z vsem dobro poznano Zdravljico, ki nam jo je zapel šolski pevski zbor pod vodstvom učiteljice Patricije Babnik. Čudovito so zapeli tudi pesmi Ob tabornem ognju in Čarobna roža domovine. Celotni dogodek je povezoval četrtošolec Tim, nastopili pa so skoraj vsi učenci naše šole. Ker nam ne manjka instrumentalistov, so tudi ti učenci prispevali svoj cvet v naš čudovit glasbeni venček. Proslavo je zaključil Zibiški vrtec in nas igrivo popeljal v zaslužene počitnice.

Dostopnost