(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

POUČEVANJE NA DALJAVO 6. – 9. RAZRED

Spletni in mobilni bonton oz. etika

Učenci ste od razredničarke dobili uporabniško ime ter geslo za uporabo šolske e-pošte ter AAI prijave oz. storitev. Šolska e-pošta se uporablja izključno za potrebe poučevanja na daljavo oz. komunikacije v okviru šole. Nikakor ni dovoljeno uporabljati teh podatkov za prijavo v različna družabna omrežja, spletne trgovine, aplikacije, spletne igre… Podatke za prijavo skrbno hranite saj boste e-pošto uporabljali skozi celotno izobraževalno obdobje. Ravno tako je zelo pomembno, da gesla nikomur ne zaupate.

IKT podpora: ikt.podpora@os-smarje.si

Za potrebe poučevanja na daljavo boste uporabljali Arnes Učilnice, šolsko e-pošto ter videokonferenčni sistem ZOOM.

ARNES UČILNICE (prijava)

NAVODILA ZA DOSTOP DO ARNES UČILNIC

VODIČ PO eUČILNICI

SPLOŠNO O ARNES UČILNICAH

KAKO UČENEC ODDA NALOGO V UČILNICO

KAKO UČENEC POGLEDA OCENO NA ODDANO NALOGO OZ. KOMENTAR UČITELJA

KAKO PRETVORIM DATOTEKO V .pdf

UPORABA VIDEOKONFERENČNEGA SISTEMA ZOOM

NAVODILA ZA DOSTOP DO E-POŠTE

MICROSOFT OFFICE 365

 

Dostopnost