(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si

BRALNA ZNAČKA ZA STARŠE

SPOŠTOVANI STARŠI

Branje je ključ do znanja in do informacij. Kdor tega ključa nima, bo ostal pred zaklenjenimi vrati uspeha.

V želji, da bi vaše otroke, ki so hkrati tudi naši učenci, spodbudili k temu, da bi več, predvsem pa raje brali, že peto leto organiziramo Bralno značko za starše.

Vaša naloga je, da preberete do konca  marca štiri  knjige. Lahko so leposlovne, strokovne, tudi knjige, ki jih bere vaš otrok. Po e-pošti knjiznica@os-smarje.si pošljite naslov in avtorja prebrane knjige, če utegnete, še kakšno misel iz nje. Te podatke lahko napišete tudi na list, ki ga vaš otrok prinese v  šolsko knjižnico. Na spletni strani naše knjižnice je anonimni seznam vaših prebranih knjig, ki vam bo  morda v pomoč pri izbiri branja. Ob koncu šolskega leta bomo za vas ponovno pripravili družabno srečanje.

Dragi starši, veseli bomo vašega odziva. To bo še en skupni korak, ki ga bomo naredili z željo, da poleg uspešnih učencev vzgojimo tudi bralce za vse življenje.

PREDLOGI STARŠEV ZA BRANJE IN NJIHOVA MNENJA O PREBRANEM

Knjižničarki: Tanja in Monika                                                   Ravnatelj: Mitja Šket