BRALNA ZNAČKA ZA STARŠE

Branje je ključ do znanja in do informacij. Kdor tega ključa nima, bo ostal pred zaklenjenimi vrati uspeha.

Spoštovani starši,

veseli smo vašega odziva v preteklih letih, zato vas tudi letos vabimo, da se vključite k bralni znački za starše in tako z lastnim zgledom spodbudite k branju tudi vašega otroka.

Do konca marca preberite štiri knjige. Lahko so leposlovne, strokovne, tudi knjige, ki jih bere vaš otrok. Na spletni stani naše knjižnice je objavljen seznam knjig, ki so jih starši brali doslej, morda vam bo v pomoč pri izbiri. Po e-pošti knjiznica@os-smarje.si pošljite podatke o naslovu in avtorju prebrane knjige, če utegnete, še kakšno misel iz nje. Te podatke lahko napišete tudi na list, ki ga vaš otrok prinese v šolsko knjižnico. Ob koncu leta boste prejeli bralno priznanje, če bodo razmere dopuščale, pa bomo organizirali srečanje z izbranim gostom.

Če se odločite za sodelovanje, izpolnite spodnjo prijavnico, ki jo otrok vrne razredničarki oz. razredniku, ALI spletni obrazec za prijavo (klik).

Knjižničarki: Monika in Monja                                 Ravnatelj: Mitja Šket

PREDLOGI STARŠEV ZA BRANJE IN NJIHOVA MNENJA O PREBRANEM