(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si

BRALNA ZNAČKA ZA STARŠE

SPOŠTOVANI STARŠI

Branje je ključ do znanja in do informacij. Kdor tega ključa nima, bo ostal pred zaklenjenimi vrati uspeha.

Spoštovani starši,

veseli smo vašega odziva v preteklih letih, zato vas tudi letos vabimo, da se vključite k Bralni znački za starše in tako z lastnim zgledom spodbudite k branju tudi vašega otroka.

Do konca marca preberite štiri knjige. Lahko so leposlovne, strokovne, tudi knjige, ki jih bere vaš otrok. Na spletni stani naše knjižnice je objavljen seznam knjig, ki so jih starši brali doslej, morda vam bo v pomoč pri izbiri. Po e-pošti knjiznica@os-smarje.si pošljite naslov in avtorja prebrane knjige, če utegnete, še kakšno misel iz nje. Te podatke lahko napišete tudi na list, ki ga vaš otrok prinese v šolsko knjižnico. Konec aprila bomo za vas pripravili družabno srečanje z izbranim gostom in podelitvijo bralnih priznanj.

PREDLOGI STARŠEV ZA BRANJE IN NJIHOVA MNENJA O PREBRANEM

Knjižničarki: Monika in Monja                                Ravnatelj: Mitja Šket