(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Slovenija, Slovenija, 

le tu sem doma. 

V petek, 21. 6. , smo izvedli prireditev ob dnevu državnosti in zaključku šolskega leta. Na prireditev smo povabili tudi starše oziroma skrbnike. Učenci so prireditev popestrili s plesom, pesmijo in igranjem na inštrumente. Učenci 3. in 4. razreda so odigrali hudomušno dramsko igro Dedek ne zna pripovedovati pravljic. Razredničarki sta učencem podelili priznanja s tekmovanj.

Na zadnji šolski dan so četrtošolci pripravili predajo ključa za tretješolce. Učenci so se uspešno izkazali tako v znanju kot v spretnostnih igrah. Ponosno so prevzeli naziv bodoči četrtošolci – glavni na šoli. Po končani predaji ključa smo se malce posladkali in podelili še spričevala. Poslovili smo se in si zaželeli vse dobro med najdaljšimi počitnicami.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste sodelovali z nami ali nas obiskovali. Vsem skupaj želimo lepe, sproščene in zdrave počitnice! 

Počitnice so darilo za vse,

to je čas za nas in za prijatelje.

Ko pospravimo zvezke,

se zabava začne,

to je čas za nas,

to so počitnice! (Tinkara Fortuna)

Dostopnost