Spoštovani!
Pred počitnicami smo vas obvestili, da bo v tem tednu prišlo do organizacijskih sprememb pouka zaradi lažje izvedbe NPZ-jev. Tako bo spremenjen režim avtobusnih dovozov in čas pričetka pouka v torek, 4. maja, v četrtek, 6. maja, in v ponedeljek, 10. maja, ko bo veljalo naslednje:
a) s prvim avtobusom se pripeljejo učenci 6. in 9. razredov, z drugim avtobusom pa učenci 5., 7. in 8. razredov;
b) prvi odvoz domov bo ob 13.05 za 6. in 9. razred, drugi odvoz pa za 5., 7. in 8. razred ob 14.05.
Vozni red je zapisan spodaj, minibus pa vozi nespremenjeno.
Vsi ostali učenci vozači se pripeljejo v šolo s prvim avtobusom in počakajo do pričetka pouka v svojem razredu.
Hvala za razumevanje.
Mitja Šket, ravnatelj
VOZNI RED ŠOLSKIH AVTOBUSOV
4. 5., 6. 5. in 10. 5. 2021
BUS 1
- 7.10 Ponkvica – 7.20 Grobelno – 7.25 Šentvid – 7.35 OŠ Šmarje
- 8.50 Ponkvica – 9.00 Grobelno – 9.05 Šentvid – 9.15 OŠ Šmarje
- 8.00 Stranje – Belo – OŠ Šmarje
- 13.05 Šmarje – Grobelno
- 14.05 OŠ Šmarje – OŠ Šentvid – Grobelno – Ponkvica
BUS 2
- 7.05 Sveti Štefan – 7.20 Ločnec – 7.35 OŠ Šmarje
- 8.45 Sveti Štefan – 9.00 Ločnec – 9.15 OŠ Šmarje
- 13.05 OŠ Šmarje – Ločnec – Sveti Štefan
- 14.05 OŠ Šmarje – Ločnec – Sveti Štefan
BUS 3
- 7.10 Gabernik – Pečica – Lemberg – 7.20 Sladka Gora – Mestinje – 7.35 OŠ Šmarje
- 8.35 Sladka Gora – Lemberg – Gabernik – 9.00 OŠ Mestinje – 9.15 OŠ Šmarje
- 13.05 OŠ Šmarje – OŠ Mestinje – Sladka Gora – Gabernik – Podplat
- 14.05 OŠ Šmarje – Mestinje – Sladka Gora – Gabernik – Podplat
BUS 4
- 7.00 Mestinje – Kristan Vrh – Hajnsko – Vršna vas – 7.25 Zibika – Stranje – 7.35 OŠ Šmarje
- 8.35 Zibika – 8.45 Tinsko – Vršna vas – Zibika – Hajnsko – 9.15 OŠ Šmarje
- 13.05 OŠ Šmarje – Kristan Vrh – Hajnsko – Zibika –Tinsko – Vršna vas – Šmarje
- 14.05 OŠ Šmarje – Stranje – Zibika –Tinsko – Kristan Vrh – Šmarje
- TRETJEGA ODVOZA NI.
Za učence, ki imajo do šole nevarno pot ob prometnih cestah, je organiziran prevoz z MINIBUSOM.
RELACIJA | ČAS ODHODA | ČAS PRIHODA |
Šmarje–Gornja vas–Bodrež–Rakovec–Lipovec–Šentvid | 7.00 | 7.30 |
Šentvid–Halarjev hrib–Močle–Vodenovo–Halarjev breg–Senovica–OŠ Šmarje |
7.30 |
7.50 |
Šmarje–Mestinje–šola Kristan Vrh–Plat–Kačji Dol–Kristan Vrh–Šmarje | 7.50 | 8.15 |
Šmarje–Stranje–Šmarje | 13.05 | 13.15 |
Šmarje−Vodenovo−Šmarje | 13.20 | 13.45 |
Kristan Vrh /šola/–Plat–Kristan Vrh /šola/–Mestinje | 14.05 | 14.15 |
Šmarje–Šentvid–Grobelno–Rakovec–Grobelno–Šentvid–Zg. Bodrež−Gornja vas−Šmarje | 14.30 | 15.00 |