(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V sklopu ND Skrb za zdravje, smo povabili medicinsko sestro ga. Barbaro in fizioterapevtko ga. Rebeko.        Ga. Barbara nam je predstavila, kako skrbimo za svoje zdravje in zakaj je to pomembno. Ker vemo, da je pomembno, da jemo raznovrstno hrano, bomo v šoli en teden beležili, kako to uresničujemo. Z ga. Rebeko pa smo izvedli več vaj za pravilno držo telesa in pravilno sedenje. Ker pa je gibanje zelo pomembno, smo se odpravili na pohod. Med potjo smo opazovali naravo, prisluhnili pticam in vonjali. V naravi smo se igrali različne igre. Srečni smo, da živimo v okolju, ki nam ponuja veliko gibanja v naravi.                                                                                                                              

Prijetno utrujeni, a dobre volje, smo se vrnili v šolo.

Mojca Lupšina

Dostopnost