(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Včeraj smo v 1. razredu na POŠ Kristan Vrh izvedli prvi tehniški dan. Za začetek smo si ogledali in prebrali slikanico o jeseni, se ozrli skozi okno in opazovali naravo v tem letnem času in šele nato pričeli z izdelovanjem. Pričeli smo z mapico za likovne izdelke, nadaljevali z bučo, ki smo jo izdelali iz papirnatih vreč, za dekoracijo na oknu smo s skupnimi močmi okrasili dežnik, ki nam v deževnih jesenskih dneh pride večkrat prav, obrnili smo ga na glavo kot da bi ga odpihnil veter in z njim tudi jesenske liste, ki smo jih izrezali iz barvnega papirja. Drevesi na vratah učilnice smo prav tako odeli v jesenske barve, za konec pa postavili še razstavo jesenskih pridelkov in plodov, ki so ji prinesli učenci. Mi smo na jesen pripravljeni pa vi?

Dostopnost