(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Zanje 4 dni četrtošolci šmarske šole s podružnicami zbirajo sončne in slane spomine v poletni šoli v naravi na Debelem rtiču.

V tem času smo skupno preplavali kar nekaj kilometrov, raziskovali slovensko obalo, uživali v vožnji z ladjico, raziskovali vedno čudovit Piran, pisali razglednice, veslali na kajakih in supih, nabirali kondicijo na orientacijskem pohodu, spoznali kje in kako nastane sol in še in še.

Skupni imenovalci vseh nas, učencev in učiteljev so: nove izkušnje, plavanje, sonce, nasmeh, prijateljstvo, morje, sol, valovi, dobra hrana, spomini na dom, potrpežljivost, vztajnost, veselje, ples norih frizur…

Lep sončen pozdrav od vseh nas vsem vam.

P.s.: Galerijo bomo še dopolnili z našimi vtisi. Vabljeni ste, da nas spremljate.

Dostopnost