(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Dajmo vse rože mami,
dajmo vsa sonca mami,
pesem, ki v nas se drami,
dajmo, zapojmo mami. (T. Pavček)

🌷

Tako se je v torek, 26.3.2024, začela proslava, ki smo jo ob materinskem dnevu obeležili na POŠ Mestinje.

Učenci so se predstavili s čudovitim petjem, plesom ter dramsko igro. Tako so se poklonili številni publiki, ki se je proslave udeležila. Ob koncu programa je vse obiskovalce čakala slastna pogostitev in majhna pozornost. Občutek ponosa in ljubezni je bil začuten v vsakem kotičku dvorane. Materinski dan smo tako preživeli v soju glasbe, plesa in skupnega veselja, ki ga ni mogoče nadomestiti. Hvala vsem učencem in strokovnim delavcem, ki so se trudili, da je bil ta dan tako poseben! Hvala tudi šolski kuhinji za odlično pogostitev.

 

Dostopnost