(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Na POŠ Sladka Gora smo v petek, 22.12., proslavili zadnji dan šole v letošnjem letu. Pripravili smo proslavo ob Dnevu samostojnosti in enotnosti, na katero smo povabili tudi vrtčevske otroke. Učenci so zapeli himno in nekaj božičnih pesmi, zaigrali dramsko igro, recitirali pesmi o domovini in zimi, predstavili pa so se tudi z igranjem na svoje instrumente. Na koncu je sledilo presenečenje –  na obisk je prišel dedek Mraz in prinesel darila. Učenci so ga bili zelo veseli, za obisk so se mu lepo zahvalili in mu obljubili, da bodo naslednje leto še bolj pridni.

Kolektiv in učenci POŠ Sladka Gora želimo vsem skupaj lepe božične praznike ter srečno, predvsem pa zdravo leto 2024!

 

Dostopnost