(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Prvi četrtek v mesecu decembru smo na podružnični osnovni šoli Šentvid pri Grobelnem izvedli bazar. Krasen program ob otvoritvi je pripravila zborovodkinja Petra Mauko z otroškim pevskim zborom. Učenci so zapeli in zaigrali paleto pesmi. Malce starejši so se preizkusili v računanju z evri. Učenci so z veseljem pomagali pri postavljanju miz in razvrščanju izdelkov. S skupnimi močmi učencev in zaposlenih na šoli smo pripravili vse potrebno, da je bazar odlično uspel. Na dogodek smo povabili starše, stare starše, sosede, brate in sestre. Ker smo že prej skupaj ustvarjali izdelke na delavnicah, smo imeli na bazarju za ponuditi zanimive in uporabne stvari. Naš skupen cilj je bil, da s prostovoljnimi prispevki zberemo dovolj sredstev za nov električni prenosni klavir. Z veseljem lahko povemo, da bo učence lahko zborovodkinja spremljala na novem klavirju. Vsem, ki ste prispevali in kakorkoli pomagali pri izpeljavi bazarja, se iskreno zahvaljujemo. S skupnimi močmi nam je uspelo.

Ker je ostalo še nekaj izdelkov, bo bazar na šoli potekal še ta teden pred in po pouku.

Dostopnost