(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V novembru in decembru na POŠ Svetem Štefanu ne počivamo, saj se nam vsak dan na veliko dogaja. V novembru smo izdelali okraske za okrasitev smrečice, ki stoji pred Kulturnim domom v Šmarju pri Jelšah. Izdelovali smo voščilnice in praznične izdelke za Barbarin sejem ter naš šolski praznični bazar.

Izdelali smo veliko čudovitih voščilnic, okraskov za na smreko, koledarjev, okrasnih svečnikov, darilnih vrečk, posušili sivko in pripravili mošnjičke za odganjanje moljev, pekli piškote in izdelovali namizne aranžmaje. 

V četrtek, 7. 12., smo imeli tehniški dan namenjen decembrski okrasitvi šole. Okrasili smo okna z zimskimi vasicami in snežinkami, saj si močno želimo snega, da se bomo lahko sankali in zabavali na snegu. Jedilnico smo spremenili v zimsko pravljico z okrasnimi bučkami v rdeči in beli barvi. Učenci so v podaljšanem bivanju okrasili smreko, ustvarili nekaj likovnih izdelkov  in snežaka velikana, ki nam dela družbo in se nam vsak dan veselo nasmiha.

Naj se uživanje v prazničnem vzdušju začne!

Dostopnost