(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Na POŠ Mestinje je že druga polovica novembra bila praznično obarvana, saj smo se z učenci aktivno pripravljali na prihajajoče božično – novoletne praznike. Izdelovali smo najrazličnejše izdelke, s katerimi smo okrasili šolo in smrečico pred kulturnim domom. Prispevali smo tudi izdelke za Barbarin sejem in naš prvi, čisto pravi BOŽIČNI BAZAR. 

 
Kaj vse smo izdelali? Pekli smo piškote, ki smo jih zavili v darilno pakiranje, izdelovali adventne venčke, svečnike, okraske za novoletno smrečico, smrečice z okraski, okrasne posodice, darilne škatle s presenečenjem ter novoletne voščilnice.
 
Bazar smo izvedli v ponedeljek, 4.12.2023, ko so nas na šoli obiskali starši in sorodniki naših učencev in nas podprli z nakupom izdelkov. 
 
V praznični december smo vstopili čarobno, naj bo takšno tudi prihajajoče leto. 
 
Dostopnost