(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V ponedeljek, 4. 12. 2023, se je že v zgodnjih urah pričelo zbiranje ljudi, ki so postavljali svoje izdelke na stojnice in jih urejali za prihajajoče obiskovalce. Tudi 4 učenke naše šole so se ta dan odločile prevzeti vlogo tistih, ki skušajo leto za letom izdelke, ki jih pred tem skrbno pripravijo, izdelajo, na koncu tudi prodati.

Vztrajno, pogumno in iznajdljivo so privabljale k stojnici mimoidoče, jih vljudno nagovorile k izbiri kakšnega izdelka in s tem solidarnemu prispevanju za Šolski sklad. Na koncu zadovoljne a premražene, so spoznale, da čar sejma ni samo v prodaji temveč tudi v celotnem vzdušju, ki se dogaja v ,,zakulisju” med udeleženci. Mraz, dobra volja, smeh, pozitiva, topel čaj, suho sadje, znani obrazi… in že je decembrsko vzdušje tu.

 

Dostopnost