(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V mesecu novembru smo bili na naši šoli še posebej pridni. Veliko časa smo namenili zimski dekoraciji, da bo šola dobila praznično podobo, imeli pa smo tudi tehniški dan, na katerem smo izdelovali izdelke za prednovoletni bazar. Izdelovali smo različne piškote, posejali smo božično žito, naredili smo svečnike, Božičke, voščilnice navsezadnje smo skuhali celo jabolčno marmelado.  

Z vsemi izdelki pa smo se predstavili na bazarju. Najprej smo pripravili krajši program, kjer so učenci, ki prepevajo v pevskem zboru, zapeli dve pesmi, predstavili so se tudi nekateri učenci s svojimi instrumenti. Starše smo nato povabili k našim stojnicam, na katerih so  učenci sprejemali prostovoljne prispevke v zameno za izdelek. Ni manjkalo tudi zabave, saj so nekateri učenci z vmesnim igranjem na svoja glasbila poskrbeli za res odlično vzdušje.

 

Dostopnost