(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V četrtek, 30. novembra 2023, smo na podružnici v Šentvidu izvedli popoldanske delavnice. Poleg učencev smo povabili tudi njihove starše, stare starše, brate, sestre ali tete. Učiteljice smo bile prijetno presenečene nad odzivom. S skupnimi močmi smo v treh prostorih ustvarjali izdelke za bazar in krasitev lesene smrečice v Šmarju. 

Smrečico smo danes, 1. decembra, s štirimi petošolci okrasili in bili zadovoljni z izgledom. Ogledate si jo lahko na ploščadi pred kulturnim domom. Sedaj lahko rečemo, da smo jo res okrasili s skupnimi močmi učencev, staršev in vseh, ki so pomagali na delavnicah.

Vsem, ki ste se v tako velikem številu odzvali, pomagali in tudi kaj prinesli, se najlepše zahvaljujemo.

Sedaj vas pa prijazno vabimo na bazar v jedilnico šole ta četrtek, 7. decembra, s pričetkom ob 15.30 uri.

Učenci in kolektiv POŠ Šentvid pri Grobelnem

Dostopnost