(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V sredo, 29. 11. 2023, se je v 7. razredih odvijal tehniški dan. Namen tehniškega dne je bil ustvarjati, izdelovati v prednovoletnem vzdušju in delu dodati še dobrodelno noto. Izdelke, ki so nastali, in še mnogo drugih, tudi izdelke učencev nižje stopnje, bo mogoče videti in tudi kupiti ob priložnostih kot sta slednja dogodka:

– v ponedeljek, 4. 12. 2023, na Barbarinem sejmu v dopoldanskem času,

– na božičnem bazarju, 7. 12. 2023, v času govorilnih ur med 15.00 in 17.30 uro.

Učenci bodo tokrat pokazali tudi svoje pogajalske sposobnosti in vztrajnost. Dobrodelnost obiskujočih pa bo nagrada za njihov trud, delo in doprinos. Vsa zbrana sredstva bodo šla v Šolski sklad OŠ Šmarje pri Jelšah.

                                                                                           ,,Bodimo jim vzpodbuda tudi tokrat.”

Nekaj utrinkov s tehniškega dne:

 

 

Dostopnost