(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Na podružnični osnovni šoli Šentvid pri Grobelnem smo na temo slovenske hrane, čebel in tradicionalnega zajtrka ustvarjali cel teden. Drugošolci smo si za to priložnost izdelali svečnike iz gline. Prispevek o petju in plesu je že objavljen. Tukaj pa objavljamo fotografije zajtrka po posameznih razredih in predstavitev čebelnjaka pri šoli. Ga. Mateja Inkret, mamica drugošolke in čebelarka, nam je prijazno in podrobno predstavila delo s čebelami in pokazala razne pripomočke. Spekla je tudi medenjake, s katerimi smo se zadovoljno posladkali, in nam podarila kozarec medu. Učenci in kolektiv smo se v upanju, da se naslednje leto spet snidemo, ga. Inkret iskreno zahvalili z majhno pozornostjo. 

Dostopnost