(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Za nami je prva ”Izmenjevalnica oblačil” v tem šolskem letu. Učenci od 1.-9. razreda so se ,,Izmenjevalnice” udeležili v še povečanem številu, predvsem lepo je bilo videti vstopati učence višjih razredov. Vzpodbuda starejših učencev, da naj naslednjič povabijo k sodelovanju še sošolce, saj lahko izmenjava steče le, če učenci oblačila tudi prineso, je cilj, s katerim želimo na šoli res zajeti vse generacije učencev.

Verjamemo, da je vzpodbujanje otrok h krožnemu in odgovornemu načinu uporabe, ne samo oblačil ampak tudi drugih predmetov, eno izmed poslanstev nas vseh, tako učiteljev kot staršev.

Tudi tokrat hvala vsem tistim staršem in učiteljem, ki z veseljem podpirate naš trud in se na vsa povabila k sodelovanju tudi z veseljem odzovete.

 

                             »Ne zavrzi oblek, ohrani planet.«

Dostopnost