(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Klikni na povezavo:  BODI INOVATIVEN, BODI COOL IN EKO

Spoštovani starši,                       

v ponedeljek, 13. 11. 2023, se bo na centralni šoli OŠ Šmarje pri Jelšah izvedla že znana ,,Izmenjevalnica oblačil” za učence od 1. – 9. razreda.

Vljudno vas prosimo, v kolikor so vaši otroci pripravljeni kakšen kos oblačila podariti, izmenjati, da le-to naredijo prihodnji ponedeljek na dogodku ,,Izmenjevalnica oblačil”.  Pridobivanje občutka doprinosa k varčnemu in okolju prijaznemu načinu ravnanja z njimi je le eden izmed razlogov za sodelovanje. Včasih so dejali:,,Le vzamite si starejše za vzgled!” Bodimo torej vzgled in vzpodbuda še naprej, saj le-ta predstavljata dejanja, ki se za starša nikoli ne končajo.

Izmenjevalnica bo potekala na nižji stopnji v 4. C razredu od 12.50 – 14.30 ure.

Hvala vam za vzpodbudo k trajnostnemu načinu rokovanja z oblačili.

                                                                                                Ekipa projekta ,,Ne zavrzi oblek, ohrani planet”

Dostopnost