(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Vsi ljudje so bili nekoč otroci, a le redki se tega spominjajo.

                             (Antoine de Saint-Exuperey)

Teden otroka je letos potekal od 2. – 6. oktobra. Tudi tokrat smo učiteljice poskušale učencem pričarati čim lepši teden.

V torek smo imeli kros, v četrtek pa tehniški dan, obiskali smo policijsko postajo v Šmarju. 

Učenci so imeli teden otroka tudi v podaljšanem bivanju.  Veliko smo se pogovarjali o prijateljstvu, si povedali in si napisali dobre lastnosti, ki jih opazimo drug pri drugem, naučili smo se pesmico o prijateljstvu, imeli smo tudi kino. Manjkala ni niti prireditev Sladka Gora ima talent, na kateri so učenci pokazali, kaj znajo, zelo dobri so v igranju instrumentov, plesu in petju. Na zadnji dan v tednu pa so se učenci lahko igrali s svojo najljubšo igračo.

Dostopnost