(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

PREDSTAVITEV LOKALNIH OBRTNIKOV V PODČETRTKU

5. 10. 2023 so se devetošolcem v dvorani v Podčetrtku predstavili lokalni obrtniki. Učenci so si ogledali njihove stojnice, prisluhnili predstavitvam, zastavljali vprašanja, ponekod pa so lahko tudi preizkusili svoje spretnosti.

Predstavili so se: frizerka Katarina Dečman, Vitli Krpan, Rajmax, Terme Olimia, gostišče Krpan, kozmetičarka Patricija Ogrinc, mizarstvo Anton Černoša, optik Iztok Halužan, grafično podjetje Merch, slikopleskar Bojan Jurjec, GIC gradnje, cvetličarstvo Jana Jagodič, Steklarna Rogaška Slatina, As System, avtokleparstvo in avtoličarstvo Martin Sodin, avtošola Prah, strojegradnja Stanko Arzenšek, Rotobox.

Utrinki so na voljo za ogled v galeriji fotografij.

Dostopnost