(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Prostovoljni gasilci so toplo sprejeli sedmošolce in jim v okviru 3. šolskih ur podali kar nekaj informacij o zgodovini gasilstva v naših krajih, o vsej potrebni opremi, ki jo na svojih intervencijah uporabljajo, odgovarjali na vprašanja učencev, se z njimi pogovarjali o različnih situacijah, v katerih se lahko znajdejo, in kako v njih odreagirati, jim kar nekaj postopkov tudi demonstrirali in jim na koncu tudi dovolili, da si vozila pobližje ogledajo.

Ponosni, da so jih ob prihodu pričakale gasilke mladinke, učenke OŠ Šmarje pri Jelšah, so dan zaključili tudi s skupno fotografijo.

Čisto mogoče pa so z današnjim dnem prostovoljni gasilci dobili tudi kakšnega novega člana.

Dostopnost