(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V sredo, 27. 9. 2023, smo učenci in učiteljice POŠ Sveti Štefan imeli tehniški dan – ekodan. Z avtobusom smo se odpeljali do Grobelnega, kjer smo obiskali lovsko družino Log Šentvid pri Grobelnem. Peš smo se skupaj z lovko gospo Ivico Mešiček odpravili do lovskega doma. Lovci iz te lovske družine so nam predstavili njihov lovski dom, pokazali opazovalnico, strelišče za glinaste golobe in hladilnico ter nas peljali na sprehod skozi gozd. Obiskal nas je tudi gospod Zdravko Mastnak, strokovni tajnik iz celjske lovske družine. Predstavil nam je delo lovca, živali in njihove značilnosti ter kako se moramo obnašati, ko pridemo v gozd na obisk k živalim. Nato smo se z avtobusom odpravili nazaj proti šoli. Dan smo čudovito preživeli, kar si lahko pogledate v galeriji slik. 

Zahvaljujemo se lovski družini Log Šentvid pri Grobelnem za povabilo, lep sprejem, organizacijo dneva dejavnosti, prijazno pogostitev in gostoljublje. 

Dostopnost