(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page
V petek, 8.9.2023, nas je na podružnični šoli v Mestinju obiskal visok gost – minister za vzgojo in izobraževanje, dr. Darjo Felda. Namen obiska je bil izpostaviti pomembno vlogo podružničnih šol v našem izobraževalnem sistemu.

Minister in njegova spremljevalna ekipa so si ogledali našo šolo in se srečali z učenci. S tem obiskom smo želeli poudariti, kako pomembno je razumevanje potreb in izzivov  podružničnih šol.

Posebej lep trenutek je bil, ko so učenci ministru in njegovim sodelavcem izročili darila, ki so jih ustvarili skupaj z učiteljicami. To je bila gesta hvaležnosti in spoštovanja.

 
Obisk ministra je bil za naše učence in strokovne delavce izjemno časten trenutek, ki bo zagotovo pustil trajen vtis. Prepričani smo, da bo ta obisk prispeval k boljšemu razumevanju in podpori podružničnih šol v naši regiji ter  nadaljnji rasti in razvoju.
 
Dostopnost