(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

“Cin, cin, cin, cin,

v šolo hitim,

tam mnogo se lepih

stvari naučim. 

Cin, cin, cin, cin,

da ne zamudim,

pomaga mi zvonček,

ki poje cin, cin.”(Čuki)

Tako so si danes prepevali prvošolčki, ki so prvič prestopili oziroma preskočili prag šolske učilnice na POŠ Sveti Štefan. Najprej so si ogledali prireditev, ki so jo pripravili učenci višjih razredov, nato pa so prisluhnili pravljici in pridno ustvarjali. Nasmejano, vedoželno in ponosno so stopili na pot učenosti. Dan smo zaključili s sladkanjem in z ubranim igranjem naših mladih glasbenikov. 

Veseli in počaščeni smo, da nas je na prvi šolski dan obiskal naš ravnatelj gospod Mitja Šket, nas prijetno nagovoril in se z nami tudi fotografiral. Več pa v galeriji slik.

Dostopnost