Spoštovani starši, učenke in učenci!

Pričetek novega šolskega leta, ki se ga veselimo mi in verjamemo – tudi vi, se približuje s svetlobno hitrostjo.

Prvi šolski dan, ki bo v petek, 1. septembra 2023, bo potekal po šolskem urniku, ki je objavljen na šolski spletni strani (pod zavihkom učenci, urniki in nadomeščanja).

Učence bodo pričakali razredniki in srečanje nadaljevali v matičnih učilnicah ob 8.20.

Učenci vozači se v šolo lahko pripeljejo s šolskim avtobusom (1. ali 2. dovozom). Vozni red avtobusov je enak lanskemu in je objavljen na šolski spletni strani.

Prvi šolski dan se jutranje varstvo ne bo izvajalo, organizirali pa bomo malico, kosilo ter podaljšano bivanje.

Ravnatelj in kolektiv OŠ Šmarje pri Jelšah