(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Pa je minilo še eno čudovito šolsko leto na POŠ Sveti Štefan. Učiteljice in učenci smo se od njega poslovili na prav poseben sladek način. Zjutraj smo podelili spričevala, nato pa smo zavihali rokave in se lotili dela. Odločili smo se, da si sami pripravimo malico …. in to ne kar navadno malico. Pekli smo palačinke in vaflje! Mmm, kako je dišalo in kako slastno je bilo. Učenci so pomagali pri pripravi mase, kompota, peke in pripravi pogrinjkov. Vsak je svojo palačinko ali vafelj napolnil in okrasil po svojih željah. Češnjica na torti pa so bili cakepopsi, ki sta jih za nas pripravila učenec Tijan in njegova mamica. Na koncu smo v telovadnici zaplesali skupaj z otroki iz vrtca. Tega zadnjega šolskega dne se bomo z veseljem spominjali.

Vsem skupaj želimo vesele, nepozabne in sladke počitnice!

Dostopnost