(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Četrtkovo popoldne, 21. marca, so učenci OŠ Šmarje pri Jelšah posvetili mamam, babicam, tetam in vsem ženskam nasploh, seveda pa niso pozabili na očete, ki se jih v mesecu marcu prav tako spomnimo. Podariti objem in reči nekomu, da ga imaš rad, so preprosta dejanja, a pomenijo veliko. Tako so na proslavi ob materinskem dnevu nastopajoči s pomladno obarvanim programom mamam in očetom spletli šopek hvaležnosti in zahvale  za vse, kar jim dajejo. V dobri uri programa so se tako zvrstili nastopi šolskih pevskih zborov, šolske vokalne skupine, solistov, instrumentalistov, plesalcev, svoj čar so dodale deklamacije in dramatizacija, ob koncu pa seveda ni manjkalo iskreno voščilo za praznik, ki ga je vsem prisotnim izrekel šmarski župan Matija Čakš.

Druženje se je nadaljevalo v šolski jedilnici ob dobrotah, za katere so odlično poskrbeli v šolski kuhinji.

Foto: Ema Sternad in Klara Murko, 6. e

Dostopnost