(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Na OŠ Šmarje pri Jelšah je letos že desetič potekala valentinova pošta. Priprave so potekale vsaj štirinajst dni pred praznikom zaljubljencev, ko so učenci z mentorico šolske skupnosti Majo Brusl okrasili prostor pri vhodu v šolo in pripravili lepo okrašeni škatli, v katerih se je ponovno znašlo veliko valentinovih sporočil. Pisali so jih učenci in tudi zaposleni. Spodbudno je, da je bila večina sporočil napisanih z roko, saj so takšna veliko bolj osebna in dragocena. Mentorica Maja Brusl pravi, da ji učenci pomagajo ne samo pri razporejanju pošte, temveč tudi pri okraševanju, zbiranju idej, pripravi, izdelavi izdelkov in okraskov… Na valentinovo so valentinovi poštarji vsakemu posamezniku poleg pisemc prinesli tudi sladko pozornost. Valentinova pošta je tako vsako leto znova lepa popestritev šolskega vsakdana.

Dostopnost