(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Učenca Eneja Gobec in Rok Krivokapić sta v preteklem šolskem letu v okviru Ekošole sodelovala v mednarodnem programu Mladi poročevalci za okolje, ki spodbuja pisanje novinarskih besedil o okoljevarstvenih izzivih v lokalnem okolju. Novinarski natečaj vsako leto poteka v sodelovanju s časopisom Delo, stroga novinarska komisija pa pred objavo pregleda članke in jih ovrednoti. Nagradila je tudi Rokov in Enejin intervju z naslovom Tudi šmarski osnovnošolci v šolo kmalu s pešbusom, ki bralcem približa razvoj trajnostne mobilnosti v naši občini. Mlada novinarja sta priznanje in simbolično nagrado prejela v ponedeljek, 24. septembra, na zaključni prireditvi v Thermani Park Laško.

Dostopnost