Na OŠ Šmarje pri Jelšah smo to šolsko leto uspešno sodelovali pri eTwinning projektih. Drugošolci so bogatili angleški besedni zaklad, s tem ko so risali in opisovali robote iz likov, peli pesmice, sestavljali uganke o živalih, opisovali male zverinice, sestavljali križanke ipd. Partnerji iz drugih držav so nato reševali uganke, križanke, po navodilu risali robote. Svoje izdelke smo objavljali v spletni učilnici, da smo lahko spremljali in pokomentirali naše delo. Učenci so se učili računalniškega bontona. Posneli smo tudi nekaj krajših videov. Zadnjega pred počitnicami si lahko pogledate na tej povezavi.

Mladi raziskovalci – 2. r

mag. Vesna Drofenik Jerič, mentorica