(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V okviru projekta Teden vseživljenjskega učenja smo in še bomo na POŠ Kristan Vrh izvedli naslednje dejavnosti:

  • V oddelku podaljšanega bivanja smo ustvarjali pomladno/poletno dekoracijo in sicer smo uporabili odpadni karton in časopisni papir in naslikali marjetici, ki smo jih opremili z našimi imeni in pojmi, ki jih povezujemo z učenjem
  • 3. r si je v okviru naravoslovnega dne ogledal mesto Celje, spoznali so staro mestno jedro in Stari grad Celje, kar jim je bilo še posebej zanimivo, ob prihodu nazaj v šolo so razglednice TVU opremili z opisi doživetij in vtisov
  • 1. r se je25.5. odpravil v muzej na prostem Rogatec, kjer so spoznali značilnosti življenja v starih časih, sodelovali v številnih delavnicah, med drugim so si izdelali tudi piščalke, ki jih s pridom uporabljajo še zdaj
  • 30.

    no images were found

    5.2018 se je pri nas odvijal športni dan, poimenovan Vodne igre, učenci od 1. do 3. r so se na šolskem igrišču udeleževali štafetnih iger z vodo, balončki in pri tem nadvse uživali.

 

Dostopnost