(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V soboto, 19. 5. 2018, je v Kobilarni Lipica potekal državni finale v igri ŠKL MDO. Tekmovanje je bilo tokrat prvič izvedeno na prostem, na hipodromu, hkrati pa je potekal tudi finale v igri ŠKL tee ball.

V finale igre med dvema ognjema sta se uvrstili ekipi 1. in 2. ter 3. in 4. razredov OŠ Šmarje pri Jelšah. Ekipi sta odigrali po štiri tekme in v vsaki trikrat zmagali, kar je zadostovalo, da sta osvojili 2. mesto. Spodbujali so nas tudi starši, ki so kljub precejšnji oddaljenosti in zgodnji uri, prišli v velikem številu spremljat in navijat za mlade nadobudneže.

Kobilarna Lipica je poskrbela za spremljevalni program in zaključila prireditev s predstavo Zgodba o Lipici. Tako smo letošnja tekmovanja zaokrožili v nepozabnem ambientu, kjer so nas družili zabava, tekmovanja in tudi pridobivanje novih znanj in izkušenj, saj smo spoznali za nas novo igro tee ball.

Lucija Grobin

[Galerija ni najdena]
Dostopnost