(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Učenci centralne šole so v sredo, 16. 5. 2018, preizkusili svoje znanje in spretnosti na tekmovanju »KAJ VEŠ O PROMETU« pod pokroviteljstvom župana Stanka Šketa, v organizaciji Sveta za preventivo in vzgojo v cestnem prometu, policistov in ravnatelja OŠ Šmarje pri Jelšah Mitje Šketa.

Tekmovanja se je udeležilo 9 učencev od 7. do 9. razreda, ki so morali dokazati svoje znanje v teoretičnem delu tekmovanja, se nato preizkusiti na zahtevnem spretnostnem poligonu ter nazadnje pri praktični vožnji v prometu po Šmarju pri Jelšah.

Prvo mesto je dosegel Rok Krivokapić, drugo David Jagodič, tretje pa Ognjen Jošić. Rok Krivokapić se je uvrstil na državno tekmovanje, ki bo 26. 5. 2018 v Ljubljani.

Vsi udeleženci tekmovanja so prejeli kolesarske čelade in priznanja, najboljši trije pa medalje.

no images were found

Dostopnost