(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V sredo, 16. maja 2018, so se učenke OŠ Šmarje pri Jelšah predstavile s svojo stojnico ‘Šmarska čokočilandija’. Pred kulturnim domom Šmarje pri Jelšah smo se v okviru Tedna vseživljenjskega učenja (krajše TVU) z učenkami predstavile s svojimi čili izdelki: verižicami, uhani in obeski.

Na šolskih delavnicah se je izdelovala tudi čili čokolada, ki so jo obiskovalci zelo radi poskusili in od pekočega občutka tudi globoko zadihali. Mlajši pa so z navdušenjem preizkusili svoje gibalne sposobnosti in visoko poskakovali na pekočih nogicah.

Učenke so z nasmeški na obrazu ter obilico pisanih balončkov v rokah pomahale Paradi učenja na svidenje do prihodnjega leta.

Mentorica Anja Vrečko z učenkami

Dostopnost