(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Šola  na Svetem Štefanu se je letos na pustni torek že navsezgodaj spremenila v pravo gusarsko ladjo, na kateri so zavladali mali in  malo večji gusarji. Posadki pa so družbo delali še čarovnice, zajčki, delavci, vojaki, metuljčice, angelčki, princese, miške, duhci in ostale pustne maske. Zavrteli smo se ob ritmih Makarene, račk in drugih plesnih ritmih. Nekaj šem si je, kot se za gusarje spodobi, malo oddahnilo in vrglo karte, ostale šeme pa so plesale dokler ni ladja pristala in v bližnji kuhinji naplenila velikih krofov in sladkarij. Nato so veliki gusarji podelili nagrade za najbolj ustvarjalne in najbolj živahne maske, prav vsi pa so dobili sladke tolažilne lizike. Na žalost je tudi ta gusarska ladja prispela na cilj in pustne šeme so morale izstopiti. Upamo, da se bo podobna ladja tudi naslednje leto ustavila na naši šoli.

no images were found

Dostopnost