(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Odpreti svoje srce, prisluhniti drugim, gledati in videti – v hitečem sodobnem svetu pogosto spregledane vrline. V knjigah Ti si moje srce in Nežno srce nam jih želita približati pesnica Neža Maurer in pisatelj Anej Sam. Da so njuna plemenita sporočila o življenju našla pot do učencev OŠ Šmarje pri Jelšah, so poskrbeli ljudje, ki se zavedajo, kako pomembno je pomisliti tudi na druge. Še zgovornejše sporočilo pa je njihovo dejanje samo: učimo lahko samo z zgledom.

Podjetje Kit-ak gradnje, d. o. o., na čelu z direktorjem Andrejem Kitakom nam je podarilo 186 knjig in 47 stekleničk za vodo. Spodbujanje branja je pomembna naloga v naši šoli, zato bomo na literarnem dogodku v aprilu, mesecu knjige, učence razveselili s podarjenimi knjigami. Verjamemo, da jih bodo z veseljem prebirali.

Zahvaljujemo se podjetju Kit-ak gradnje za velikodušno gesto, ki nam in našim učencem veliko pomeni.

                                                                                      Ravnatelj Mitja Šket s sodelavci

no images were found

Dostopnost