(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V sredo, 25. 10. 2017, so učenci izbirnih predmetov ZVE, SLZ in MD7 obiskali Ljubljano.

Ustavili smo se v Hiši eksperimentov, kjer smo lahko ležali na fakirski postelji, ustvarjali svojo pokrajino in jo prepustili naravi, da je opravila svoje delo, se oblekli v milni mehurček, opazovali tekočino, ki pleše, se razmnoževali z zrcali, rokovali sami s seboj in doživeli mnogo zanimivosti.

Naslednja postaja je bil Muzej iluzij, kjer smo vstopili v vrtinec iluzij, ki ga ustvarja Vortex predor, obrnili svojo podobo v sobi ogledal, se uprli razmerjem velikosti in uživali v zbirki hologramov. Na koncu smo se ustavili v prostoru za igro z logičnimi igračami in ugankami.

Ekskurzijo smo zaključili z ogledom mestnega jedra in malico v restavraciji.

 

Dostopnost