(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V sredo, 25. 10. 2017, se je za OŠ Šmarje pri Jelšah začelo medobčinsko košarkarsko tekmovanje za dekleta. Pod vodstvom učiteljice športa Tatjane Kampuš je ekipa, ki jo sestavljajo Manca Avsec, Tina Leskovšek, Nika Eržen, Neja Žolgar, Tjaša Volovšek, Sabina, Amadeja Škorjanec, Klavdija Tašner, Brina Čakš, Kaja Vrbek in Eneja Vehovec Pondelak, dosegla prvo mesto.

Najprej smo v prvi tekmi prepričljivo premagale ekipo iz Rogaške Slatine z rezultatom 61 : 6, nato pa še ekipo iz Podčetrtka, a z manjšo razliko. Obe gostujoči ekipi sta se pomerili tudi med seboj, pričakovano je zmagala ekipa iz OŠ Podčetrtek.

Z zmago se je OŠ Šmarje pri Jelšah uvrstila na regijsko šolsko tekmovanje. Želimo si, da bi bile uspešne tudi na naslednjih tekmah.

Eneja Vehovec Pondelak, 9. a

no images were found

Dostopnost