(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

ZABAVNI POLIGON V KORAKU S TEDNOM MOBILNOSTI

OŠ Sveti Štefan, podeželska šola, kjer še otroci vedno radi pešačijo, se vozijo s kolesi in uživajo v naravi. V ponedeljek, 18. 9. 2017, smo v podaljšanem bivanju združili prijetno s koristnim. Gibali smo se na svežem zraku in hkrati upoštevali pravila varne vožnje na poligonu. Učenci so se tako preizkusili v vožnji s kolesi, rolerji, skiroji in kotalkami. Pri spretnostni vožnji sta se nam pridružila tudi člana SPV Šmarje pri Jelšah, ki sta naše najmlajše opomnila na varnost v prometu in hkrati močno pohvalila, da so dosledno upoštevali dogovorjena pravila. Čas je kar prehitro minil. Ko se je sonce skrilo in so nas presenetile dežne kaplje, smo skupaj pospravili poligon ter se odpravili v učilnico, kjer smo si razdelili kresničke in razne brošure, ki nas opominjajo na teden mobilnosti. Pa varno in premišljeno v promet.

Vanja Užmah

     

     

 

          

       

Dostopnost