(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

ATLETSKI TROBOJ PRVIH IN DRUGIH RAZREDOV

V torek, 13. 6. 2017, se je sprva soparno jutro prevesilo v prav prijeten dan. Učenci 1. in 2. razredov so s kljukico označili še zadnji športni dan v tem šolskem letu – atletski troboj. Pomerili so se kar v treh disciplinah: teku, metu vorteksa in skoku v daljino. Vsak učenec je imel pri določeni disciplini dva poskusa. Učenci so tako celo dopoldne pomerjali moči, učiteljice pa z budnim očesom spremljale sekunde in centimetre. Močno sonce nas ni ustavilo. V senci pod javorji smo pogrnili brisače, ter se ob hladni vodi in družabnih igrah družili med paralelkami. Vse prehitro so minile šolske ure in že je bila svečana podelitev priznanj prvim trem učencem in učenkam iz vsakega razreda. Na podelitvi je prisostvoval ravnatelj, ki je mladim športnim nadobudnežem namenil nekaj besed. Še dokaz več, da kjer je volja, tam je pot.

Učiteljice 1. in 2. razredov

Zmagovalci 1. razredov

Zmagovalke 1. razredov

Zmagovalci 2. razredov

Zmagovalke 2. razredov

Dostopnost