(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V Ajdovščini se je 19. 5. 2017 z zaključnim turnirjem treh najboljših ekip iz predtekmovanja (OŠ Šturje Ajdovščina, OŠ Trbovlje in OŠ Šmarje pri Jelšah) končalo državno prvenstvo mlajših deklic v Košarkarskem Superšolarju. Košarkarice OŠ Šmarje so ponovile uspeh iz leta 2013 in brez poraza osvojile 1. mesto ter tako postale državne prvakinje. Za najbolj borbeno igralko turnirja je bila izbrana Klavdija Tašner, v najboljšo petorko pa sta se uvrstili Tina Leskovšek in Nika Eržen.

Zmagovalno ekipo sestavljajo: Eneja Vehovec Pondelak, Nika Eržen, Klavdija Tašner, Tina Leskovšek, Brina Čakš, Amadeja Škorjanec, Nea Žolger, Kaja Vrbek, Lana Kobilšek, Sabina Šket, Tanaja Novak, Žana Lojen in trenerka Tatjana Kampuš.

Dostopnost