(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V petek, 21.4.2017, smo učenci od 6. do 9. razreda imeli športni dan na temo atletika. Najprej smo se zbrali v naših učilnicah in pojedli malico. Nato smo odšli na atletsko stezo, kjer smo se dobro ogreli. Razredni predstavniki športa so nam pokazali vaje za ogrevanje. Učenci vseh razredov so se pomerili v naslednjih disciplinah: tek na 300 m, tek na 60 m, met vortexa in skok v daljino, za sprostitev pa so lahko igrali nogomet in odbojko. Na športnem dnevu se je predstavila tudi šolska ekipa prve pomoči. Na koncu je pomočnik ravnatelja podelil priznanja učencem, ki so dosegli najboljše rezultate in se uvrstili v nadaljnje tekmovanje.

Napisala in fotografirala: Anja Mraz, 9. d

Več fotografij v GALERIJI.

 

 

Dostopnost