(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V ponedeljek, 27. 3. 2017, je bil organiziran Regijski otroški parlament na OŠ Podčetrtek. Učence posameznih šol je nagovoril tudi župan Občine Podčetrtek g. Peter Misja. Po uvodnem kulturnem delu so učenci razmišljali v treh skupinah o prihodnosti in nato zbranim predstavili njihova razmišljanja ter zaključke. Skupaj so oblikovali predlog teme za prihodnjo leto: Otroci in njihov prosti čas. Srečanje smo zaključili ob okusnem kosilu, ki ga je pripravila šolska kuhinja OŠ Podčetrtek.

Učenci, ki so predstavljali OŠ Šmarje pri Jelšah na 27. regijskem otroškem parlamentu so bili: Lara Smole in Ogi Josič iz 8. a ter Lara Čakš in Saša Zvonar iz 9. c.

Dogodek je bil tudi medijsko podprt. Več si oglejte na spodnji povezavi:

REGIJSKI OTROŠKI PARLAMENT

Nekaj fotografij s predstavitve delavnic na regijskem otroškem parlamentu.

 Lara Čakš med predstavitvijo razmišljanje njene skupine.

   Lara Smole predstavlja njen pogled na prihajajočo prihodnost.

   Ogi pozitivno z nasmehom na obrazu zre v prihodnost.

Dostopnost