(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

V sredo, 8. 3. 2017, so na šoli potekale predstavitvene delavnice francoščine za učence, ki jih zanimajo jeziki in so si želeli pobliže spoznati francoščino.

Gre za nov program, ki poteka pod okriljem Francoskega inštituta v Sloveniji in se imenuje »La France voyage« (Francija potuje). Namen je promocija francoskega jezika in kulture ter motivacija za učenje.

Obiskala nas je učiteljica in animatorka francoskega jezika Caroline, ki je izvedla tri jezikovne delavnice. Zanimanje med učenci je bilo izredno veliko, saj se je zabavnih delavnic udeležilo 90 šesto-, sedmo- in osmošolcev. Francoščino so v enournem druženju spoznali v drugačni luči, predvsem pa se je bilo zanimivo srečati z osebo, rojeno v Franciji.

Dostopnost