(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Pri podaljšanem bivanju smo pekli čebelice. Sošolki sta  zamesili testo, vsak pa si je čebelice oblikoval sam. Kaja jih je popisala s čokolado. Joj, kako je dišalo!

Da so jabolka, ki rastejo blizu nas najboljša, pa čeprav v njej najdemo črva, so ugotovili prvošolci. Izdelali so si jabolko s črvom, ki se smeje, saj ve, da le ta ni škropljena. Prilepili so si tudi recept za jabolčno pito, ki jo bodo doma spekli skupaj  s starši.

Četrtošolci pa smo se že pri razredni uri pogovarjali o pogrinjkih. Zgubali smo prtičke v cvet lokvanja. Pred zajtrkom smo si pripravili pogrinjke in dodali svečke za lepše vzdušje. Pogovorili smo se  o pomembnosti  zdravega slovenskega zajtrka, nato pa smo se ga s slastjo lotili.  Zelo nam je teknil.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Dostopnost