(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Spoštovani starši!

Verjetno ste v medijih že zasledili informacije v zvezi s problematiko učbenikov za šolsko leto 2016/2017. Glede na situacijo, ki je nastala, saj ministrstvo ni zagotovilo dovolj sredstev za nakup vseh potrebnih novih učbenikov, smo morali spremeniti izbor učbenikov, ki jih bodo učenci uporabljali.

Tako so seznami učbenikov spremenjeni in drugačni kot so bili v času ob koncu pouka. Pri delovnih zvezkih in ostalih gradivih ni sprememb, razen pri 9. razredu, predmet slovenščina, kjer je dodano eno dodatno gradivo. Pri tem nam je zagodel tiskarski škrat, zato ga v prejšnjem dokumentu ni bilo.

Za razumevanje se vam zahvaljujemo in vam želimo lepe počitnice in prijetno novo šolsko leto.

 

Skrbniki učbeniškega sklada

 

Dostopnost