(03)-8171-500 OŠ Šmarje pri Jelšah, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah info@os-smarje.si
Select Page

Naša ekskurzija pri predmetu kmetijska dela se je začela, ko smo krenili na pot proti kmetiji Hriberšek v Zastranje. Tam smo se razdelili v dve skupini. Prva skupina je odšla h gospodu Hriberšku, kjer si je skupina ogledala hlev za konje. Pokazal nam je tudi opremo za konje ter razložil kako maramo hraniti in skrbeti za konja. Druga skupina pa je ostala pri gospodični Tini, ki je v maneži prikazala gibanje konja ter predstavila namene vzreje konj in njihovo uporabo danes. Seznanili smo se z dejavnostjo Konjeniškega kluba Quily, katerega vodi gospodična Tina. Po predstavitvah sta se skupini zamenjali. Vsi smo se zelo zabavali in se imeli lepo.

Zapisali: Lana Cvetič in Nataša Dolenc, 7. b

20160412_134427

jezdenje

skupinska

 

Dostopnost